  • Mfr # TFP101FPF18X040BT
  • Zoro # G804548330
Width
18"
Color
Burnt Toffee
2 Equal Flat Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FPF18X040BT
Width
18"
Height
40"