  • Mfr # TFP101FPF18X056BT
  • Zoro # G104546005
Width
18"
Color
Burnt Toffee
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FPF18X056BT
Width
18"
Height
56"