  • Mfr # TFP101FPF18X066BT
  • Zoro # G904540319
Width
18"
Color
Burnt Toffee
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FPF18X066BT
Width
18"
Height
66"