  • Mfr # TFP101FPF12X044CL
  • Zoro # G504529615
Width
12"
Color
Colorful Leaves
Flat Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FPF12X044CL
Width
12"
Height
44"