  • Mfr # TFP101FPF12X079CL
  • Zoro # G804550104
Width
12"
Color
Colorful Leaves
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FPF12X079CL
Width
12"
Height
79"