  • Mfr # TFP101FPF18X044CL
  • Zoro # G504550749
Width
18"
Color
Colorful Leaves
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FPF18X044CL
Width
18"
Height
44"