  • Mfr # TFP101FPF18X070CL
  • Zoro # G704542681
Width
18"
Color
Colorful Leaves
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FPF18X070CL
Width
18"
Height
70"