  • Mfr # TFP101FPF12X041ST
  • Zoro # G304539937
Width
12"
Color
Hailstorm Gray
Flat Panel
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FPF12X041ST
Width
12"
Height
41"