  • Mfr # TFP101FPF12X044ST
  • Zoro # G104530455
Width
12"
Color
Hailstorm Gray
Flat Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FPF12X044ST
Width
12"
Height
44"