  • Mfr # TFP101FPF12X046ST
  • Zoro # G304531054
Width
12"
Color
Hailstorm Gray
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Flat Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FPF12X046ST
Width
12"
Height
46"