  • Mfr # TFP101FPF12X052ST
  • Zoro # G404535419
Width
12"
Color
Hailstorm Gray
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FPF12X052ST
Width
12"
Height
52"