  • Mfr # TFP101FPF12X053ST
  • Zoro # G604535530
Width
12"
Color
Hailstorm Gray
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FPF12X053ST
Width
12"
Height
53"