  • Mfr # TFP101FPF12X058ST
  • Zoro # G604539033
Width
12"
Color
Hailstorm Gray
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FPF12X058ST
Width
12"
Height
58"