  • Mfr # TFP101FPF12X078ST
  • Zoro # G704549802
Width
12"
Color
Hailstorm Gray
True Fit
Shutter Type
Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FPF12X078ST
Width
12"
Height
78"