  • Mfr # TFP101FPF15X036ST
  • Zoro # G104546982
Width
15"
Color
Hailstorm Gray
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FPF15X036ST
Width
15"
Height
36"