  • Mfr # TFP101FPF15X080ST
  • Zoro # G704550402
Width
15"
Color
Hailstorm Gray
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Flat Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FPF15X080ST
Width
15"
Height
80"