  • Mfr # TFP101FPF18X032ST
  • Zoro # G004543296
Width
18"
Color
Hailstorm Gray
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
Shutter Type
Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FPF18X032ST
Width
18"
Height
32"