  • Mfr # TFP101FPF18X062ST
  • Zoro # G704550174
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
18"
Color
Hailstorm Gray
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TFP101FPF18X062ST
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
18"
Height
62"