  • Mfr # TFP101FPF18X072ST
  • Zoro # G704544326
Width
18"
Color
Hailstorm Gray
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FPF18X072ST
Width
18"
Height
72"