  • Mfr # TFP101FPF12X045LP
  • Zoro # G804530373
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
12"
Color
Lilly Pads
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP101FPF12X045LP
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
12"
Height
45"