  • Mfr # TFP101FPF15X069LP
  • Zoro # G104543394
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
15"
Color
Lilly Pads
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
Shutter Type
Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TFP101FPF15X069LP
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
15"
Height
69"