  • Mfr # TFP101FPF15X078LP
  • Zoro # G604548912
Width
15"
Color
Lilly Pads
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FPF15X078LP
Width
15"
Height
78"