  • Mfr # TFP101FPF18X031LP
  • Zoro # G504542072
Width
18"
Color
Lilly Pads
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Flat Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FPF18X031LP
Width
18"
Height
31"