  • Mfr # TFP101FPF18X063LP
  • Zoro # G304550994
Width
18"
Color
Lilly Pads
2 Equal Flat Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FPF18X063LP
Width
18"
Height
63"