  • Mfr # TFP101FPF18X064LP
  • Zoro # G004551239
Width
18"
Color
Lilly Pads
2 Equal Flat Panel
Shutter Type
Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FPF18X064LP
Width
18"
Height
64"