  • Mfr # TFP101FPF12X029MG
  • Zoro # G204532144
Width
12"
Color
Moss Green
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FPF12X029MG
Width
12"
Height
29"