  • Mfr # TFP101FPF12X068MG
  • Zoro # G804543120
Width
12"
Color
Moss Green
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
Shutter Type
Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FPF12X068MG
Width
12"
Height
68"