  • Mfr # TFP101FPF12X052NT
  • Zoro # G604534724
Width
12"
Color
Natural Twine
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FPF12X052NT
Width
12"
Height
52"