  • Mfr # TFP101FPF12X057NT
  • Zoro # G804538027
Width
12"
Color
Natural Twine
Flat Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FPF12X057NT
Width
12"
Height
57"