  • Mfr # TFP101FPF12X067NT
  • Zoro # G504542980
Width
12"
Color
Natural Twine
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Flat Panel
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FPF12X067NT
Width
12"
Height
67"