  • Mfr # TFP101FPF12X076NT
  • Zoro # G604548752
Width
12"
Color
Natural Twine
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Flat Panel
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FPF12X076NT
Width
12"
Height
76"