  • Mfr # TFP101FPF15X074NT
  • Zoro # G804546664
Width
15"
Color
Natural Twine
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FPF15X074NT
Width
15"
Height
74"