  • Mfr # TFP101FPF18X074NT
  • Zoro # G704545309
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
18"
Color
Natural Twine
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
Shutter Type
Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP101FPF18X074NT
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
18"
Height
74"