  • Mfr # TFP101FPF18X077NT
  • Zoro # G904547455
Width
18"
Color
Natural Twine
Flat Panel
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FPF18X077NT
Width
18"
Height
77"