  • Mfr # TFP101FPF18X079NT
  • Zoro # G104548740
Width
18"
Color
Natural Twine
True Fit
Shutter Type
Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FPF18X079NT
Width
18"
Height
79"