  • Mfr # TFP101FPF12X049CH
  • Zoro # G604532638
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
12"
Color
Ocean Swell
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TFP101FPF12X049CH
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
12"
Height
49"