  • Mfr # TFP101FPF12X057CH
  • Zoro # G604537909
Width
12"
Color
Ocean Swell
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FPF12X057CH
Width
12"
Height
57"