  • Mfr # TFP101FPF12X059CH
  • Zoro # G504539492
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
12"
Color
Ocean Swell
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Flat Panel
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TFP101FPF12X059CH
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
12"
Height
59"