  • Mfr # TFP101FPF12X067CH
  • Zoro # G404542783
Width
12"
Color
Ocean Swell
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Flat Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FPF12X067CH
Width
12"
Height
67"