  • Mfr # TFP101FPF18X035CH
  • Zoro # G304544788
Width
18"
Color
Ocean Swell
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Flat Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FPF18X035CH
Width
18"
Height
35"