  • Mfr # TFP101FPF18X039CH
  • Zoro # G404547382
Width
18"
Color
Ocean Swell
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FPF18X039CH
Width
18"
Height
39"