  • Mfr # TFP101FPF18X047CH
  • Zoro # G304540063
Width
18"
Color
Ocean Swell
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Flat Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FPF18X047CH
Width
18"
Height
47"