  • Mfr # TFP101FPF18X061CH
  • Zoro # G704549062
Width
18"
Color
Ocean Swell
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FPF18X061CH
Width
18"
Height
61"