  • Mfr # TFP101FPF12X038PT
  • Zoro # G004537844
Width
12"
Color
Pure Turquoise
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FPF12X038PT
Width
12"
Height
38"