  • Mfr # TFP101FPF12X065PT
  • Zoro # G504541716
Width
12"
Color
Pure Turquoise
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FPF12X065PT
Width
12"
Height
65"