  • Mfr # TFP101FPF12X032TB
  • Zoro # G304534055
Width
12"
Color
Raisin Brown
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FPF12X032TB
Width
12"
Height
32"