  • Mfr # TFP101FPF12X057TB
  • Zoro # G004538384
Width
12"
Color
Raisin Brown
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FPF12X057TB
Width
12"
Height
57"