  • Mfr # TFP101FPF15X047TB
  • Zoro # G204541740
Width
15"
Color
Raisin Brown
True Fit
Shutter Type
Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FPF15X047TB
Width
15"
Height
47"