  • Mfr # TFP101FPF15X056TB
  • Zoro # G004547492
Width
15"
Color
Raisin Brown
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
Shutter Type
Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FPF15X056TB
Width
15"
Height
56"