  • Mfr # TFP101FPF18X044TB
  • Zoro # G604550885
Width
18"
Color
Raisin Brown
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FPF18X044TB
Width
18"
Height
44"